Főoldal

Karrier

Ne habozz, csatlakozz!

Érdekel az ipari automatizálás és szereted a változatos munkákat? Szívesen részt vennél nemzetközi projekteken? Unod a jelenlegit, vagy netalán új kihívásokra vágysz? Valódi karrierre vágysz?

Lehetsz tapasztalt róka vagy újonc is, a lényeg hogy lelkes légy! A jó hangulatot már mi biztosítjuk!:)

PLC / SCADA programozó

Főbb feladatok:

  • Aktív részvétel gyártósorok programozásában, tesztelésében és beüzemelésében
  • Meglévő gyártósorok támogatása
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Műszaki dokumentáció készítése az elkészült állomásokról

Téged keresünk:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (BSc / MSc)
  • PLC hardver és terepi eszközök általános ismerete
  • Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Angol és/vagy német nyelv alapfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • MSc diploma
  • PLC programozási tapasztalat (AllenBradley, Beckhoff, Siemens TIA, Omron)
  • SCADA programozási tapasztalat
  • Terepi buszrendszerek ismerete (EtherNet, EtherCat, ProfiNet, DeviceNet)
  • Robot programozói tapasztalat
  • Magas szintű programozási nyelvek ismerete (C, C++, ST)
  • EPLAN tervező szoftver ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Szakmailag vonzó, változatos alkotótevékenység
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Inspiráló munkahelyi légkör, barátságos munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Gépkocsi saját használatra is
  • Karrier lehetőség

Rólunk:

  • Meghatározó szerep az autóipar területén
  • Magas szintű műszaki megoldások szállítása
  • 20 év tapasztalat szinte az összes iparágban

Munkavégzés helye:

  • Budapesti telephelyen és projekt jelleggel belföldi / külföldi kiküldetések

Keressen bennünket bátran

Kérdésed van?

Vedd fel velünk a kapcsolatot!