Főoldal

Karrier

Ne habozz, csatlakozz!

Érdekel az ipari automatizálás és szereted a változatos munkákat? Szívesen részt vennél nemzetközi projekteken? Unod a jelenlegit, vagy netalán új kihívásokra vágysz? Valódi karrierre vágysz?

Lehetsz tapasztalt róka vagy újonc is, a lényeg hogy lelkes légy! A jó hangulatot már mi biztosítjuk!:)

Villamos műszerész

Pozíció leírás:

Ipari automatizáláshoz szükséges vezérlőszekrények helyszíni és terepi szerelése, beüzemelése, villanyszerelési feladatkörök.

Főbb feladatok:

  • a huzalozási rajzok áttanulmányozása, megértése

  • a kapcsolószekrények és szerelvények beépítése, vezetékezése

  • elkészült vezérlőszekrények helyszíni beüzemelése

  • helyszíni kábelcsatornázás, kábelezés

  • részvétel a beüzemelésben, tesztelésben

  • programozó csapat támogatása

Téged keresünk:

  • szakirányú végzettség

  • megbízhatóság, önállóság

  • pontos, precíz munkavégzés

  • csapatmunka, jó kommunikáció

Előnyt jelent:

  • gyengeáramú, elektronikai ismeretek

  • automatizálási területen szerzett tapasztalat

  • mechanikai és pneumatikus ismeretek

  • angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés

  • jó csapatszellem

  • továbbképzési, fejlődési lehetőségek

  • hosszútávú együttműködés keresése

Rólunk:

  • Meghatározó szerep az autóipar területén
  • Magas szintű műszaki megoldások szállítása
  • 20 év tapasztalat szinte az összes iparágban

Munkavégzés helye:

  • Budapesti telephelyen és projekt jelleggel belföldi / külföldi kiküldetések
Keressen bennünket bátran

Kérdésed van?

Vedd fel velünk a kapcsolatot!